O SPOLEČNOSTI

Jsme komplexní stavební firmou, přičemž naším nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde jsme trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílíme na realizaci železničních koridorů.

 

Naše vlastní výrobní kapacity se v této oblasti zaměřují na oblast realizace železničního svršku a spodku, trakce a silnoproudých rozvodů a mostních a umělých staveb. Při realizaci používáme nejmodernějších stavebních technologií a současně vlastníme špičkově vybavenou kolejovou techniku, do jejíž modernizace v posledních letech jako jediná společnost na českém stavebním trhu každoročně investujeme značné finanční prostředky.

 

Kromě dopravních staveb dále intenzivně rozvíjíme naše aktivity v oblasti ekologických staveb, vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a stejně tak pozemních a průmyslových objektů. Organizačně je tak společnost rozčleněna na několik samostatných výrobních oblastí a provozních jednotek.

 

Významnou součástí společnosti je i montážní základna v Chabařovicích s vlastním kolejištěm a portálovými jeřáby a kvalitně vybavená projekční a geodetická divize.

 

Od roku 2010 provozuje společnost STRABAG Rail a.s. také železniční nákladní dopravu (provozní jednotka CARGO).

STRABAG Rail a.s. | Železničářská 1385/29, Střekov | 400 03 Ústí nad Labem - Střekov | Tel.: +420 475 300 111 | ustinl@strabag.com